Állásajánlat megosztása

IT Recruiter

Dátum : 2019.04.11.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Az OTP Bank központi Agilis HR csapatába keresünk toborzó munkatársat. Az új munkatárs a teljes csapattal együttműködve felel a terület toborzás – kiválasztási folyamatainak ellátásáért.

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek proaktív felkutatása és toborzása online és offline csatornákon
  • Álláshirdetések posztolása, toborzási csatornák menedzselése
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • A HR Business Partner támogatása a kiválasztási folyamatokban
  • Toborzási projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, interjúk szervezése
  • Aktív kapcsolattartás a pályázókkal a kiválasztási folyamatban
  • Toborzás-marketing csapattal való szoros együttműködés (pl.: állásbörzéken való részvétel)
  • Részvétel az Agilis HR toborzás-kiválasztási módszertanainak és folyamatainak fejlesztésében

Akit keresünk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos és aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • IT toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat (ügynökségi vagy vállalati oldalon)
  • Jártasság kompetencia alapú interjúk módszertanában valamint lebonyolításában
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Proaktivitás és magas energiaszint
  • Alaposság, jó elemző készség, kutatói alkat
  • Tanulási és fejlődési képesség

Amit előnynek tartunk:

  • Social media alapú toborzási eszközök használatában való jártasság (pl.: GitHub, Google search, Linkedin)

Amit kínálunk:

  • Agilis HR recruitment folyamatok megismerése
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség: a toborzási és kiválasztási feladatokon túl részvétel számos HR fejlesztési projektben
  • Az OTP IT transzformáció projektjében való részvétel
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Lehetőség a folyamatok fejlesztésében
  • Széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Babér utca 9.