IT Projektmenedzser gyakornok

Dátum : 2024. febr. 17.

Hely: Budapest, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Projektmenedzser gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    Fontos szerepet játszol a portfolioban lévő különböző IT feladatok tervezésében, elemzésében és a feladatportfólió kezelésében
•    A bank kiemelt stratégiai feladatait támogatod a dokumentációk precíz naprakészen tartásával
•    Vezetői döntéseket készítesz elő különböző kimutatások elkészítésével
•    Segíted a program vezetés munkájának szervezését

Elvárások:

•    Gazdasági, gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus, vagy egyéb IT területen felsőfokú tanulmányod végzed
•    Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
•    Vonzanak a kihívások és jól megállod a helyed egy dinamikusan változó környezetben
•    Megbízható és alapos munkát végzel
•    Csapatjátékos vagy és igazi öröm veled a munka
•    Diagramok, kimutatások készítése nem idegen számodra
•    Magas szintű MS PowerPoint ismerettel rendelkezel

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör
•    Home office lehetőség
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra

Munkavégzés: XIII. kerület