IT Project Manager

Dátum:  2024. ápr. 13.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Az OTP csoport nemzetközi akvizíciós projektjeiben való részvétel, a projektek aktív támogatása, vezetése, HQ oldali ellenőrzése
  • Az OTP által elvárt csoport sztenderdek képviselete, bevezetése
  • Aktív közreműködés az M&A projektek során a leányvállalati stratégia kialakításában, a HQ stratégia képviselete
  • Csoport sztenderdek kialakításában, azok bevezetésében való aktív közreműködés
  • Csoport sztenderdek lokális implementációjában való aktív közreműködés (projektvezetés, szakmai részvétel)
  • Leányvállalati jelentések alapján akció tervek készítése, azok végrehajtása, a HQ vezetők rendszeres tájékoztatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági)
  • Minimum 2-3 év banki- vagy pénzügyi vagy IT területen szerzett, nem infrastruktúrához/üzemeltetéshez köthető tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű aktív ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Nemzetközi, komplex IT és üzleti projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Külföldi utazásokra való hajlandóság (akár havonta több alkalommal is)

Előnyt jelent:

  • A következő területek valamelyikén szerzett projekt menedzseri tapasztalat: Core banki rendszerek, Adattárház, Bankkártya, Front-end rendszerek, E-csatornák, projekt management
  • Más közép-európai nyelv aktív ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Multinacionális szervezetnél szerzett releváns tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Vezetői tapasztalat
  • C szintű vezetőkkel való együttműködés, kommunikációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi karrier út
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Madarász Viktor utca 12.