IT Infrastruktúra Architect

Dátum:  2024. ápr. 16.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Az IT Architektúra Főosztály (ITAF) tagjaként üzleti és IT fejlesztési projekteken és komplex infrastruktúra tervezési feladatokban való közreműködés.
  • Infrastruktúrára vonatkozó magas szintű IT architektúra tervek kidolgozása.
  • Infrastruktúrára vonatkozó architektúra alapelvek, stratégiai döntések és szabványok következetes alkalmazásának biztosítása.
  • Részvétel az IT megoldások során elvégzett infrastruktúra döntésekben.
  • A stratégiai és operatív vezetők intenzív tanácsadói támogatása szakmai kérdésekben.
  • Dokumentált szabványok és infrastruktúra architektúra-stratégia elkészítése és kommunikálása.
  • Technikai és stratégiai tanácsadás az architektúra terveken és ajánlásokon keresztül.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, informatikus szakirány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (B2)
  • IT üzemeltetési vagy integrátori területen szerzet releváns szakmai tapasztalat (5+ év)
  • Jártasság az alábbi témakörök valamelyikében (legalább 3):
    • Microservice architektúra (Kubernetes, OpenShift)
    • Publikus felhő ismeretek (Azure, AWS, GCP)
    • Operációs rendszerek mély ismerete (Redhat, MS Windows)
    • Adatbázis kezelő megoldások ismerete (MS SQL, Oracle, EDB)
    • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, vSAN, NSX-T)
    • Hálózati ismeretek (F5, Arista, Cisco, Juniper, CheckPoint)
    • Storage és mentés technológia ismeretek
    • Web technológiák és enterprise architektúrák ismerete
    • HA/DR, Business Continuity megoldások

Előnyt jelent:

  • Komplex IT infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat (2+)
  • Felsőfokú, management szakirányú végzettség
  • Szakmai képesítések (Microsoft, VMware, AWS, GCP, Cisco)
  • Szolgáltatás szemlélet

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Külsős és belsős képzések
  • Hibrid munkavégzés, home office lehetőség
  • Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.