IT HelpDesk Expert 2

Dátum:  2024. szept. 16.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

IT HelpDesk munkatárs (IT üzemeltetés támogatási referens)

Az OTP IT Helpdesk alkalmazás és infrastruktúra támogató csapatába keres munkatársat, a HelpDesk 7*24 órás nyitva tartásához igazodó munkarenddel.

Feladatok:
-    A fióki ügyintézők részére nyitvatartási időben folyamatos és zavartalan telefonos elérhetőség biztosítása;
-    A fiókhálózattal és a központi területek felhasználóival történő kapcsolattartás számítástechnikai- üzemeltetési kérdésekben;
-    A bejelentett események, hibák rögzítése, kategorizálása a ServiceNow rendszerben;
-    A rutin jellegű események megoldása, lezárása, az azonnal nem megoldható problémák továbbítása az illetékes belső illetve külső szervezetekhez;
-    A magasabb szintű támogatást biztosító szervezetektől megoldási eljárások fogadása és ezek alkalmazása, információk továbbítása a felhasználóknak;
-    Az események nyomon követése a megoldásig, üzemeltetési folyamatok elemzése, tranzakciók vizsgálata;
-    A nemzetközi leányvállalatok munkatársaival való kapcsolattartás üzemeltetési kérdésekben;
Az ideális jelölt állandóan keresi a fejlődési, tanulási lehetőségeket. IT Helpdesk tapasztalatokkal bír, ismeri az ITIL alapokat, írásban és szóban kommunikál angolul, ismeri a ServiceNOW vagy valamelyik hasonló szolgáltatásmenedzsment eszköz működését és jól beilleszkedik a rendszereket támogató csapatba.

Elvárások:
-    Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-    Minimum középfokú informatikai végzettség (ennek hiányában igazolt, legalább két éves IT helpdesk és/vagy rendszeradminisztrátori tapasztalat)
-    IT Helpdesken vagy IT támogató szerepkörben szerzett tapasztalat
-    önálló munkavégzés
-    érdeklődő, tanulni akaró, önfejlesztő gondolkodásmód
-    modern, digitális kapcsolattartási eszközök használata
-    kreativitás
-    jó kommunikációs készség
-    informatikai affinitás

Előnyt jelent:
-    IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
-    OTP fióki vagy háttérműveleti területen szerzett tapasztalat
-    Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
-    Orosz/román/bolgár nyelvtudás
-    ITIL alapok ismerete
-    IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
-    ServiceNow rendszer felhasználói szintű ismerete

Elvárt tapasztalati szint: Minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- Vonzó juttatási csomag (béren kívüli juttatások, cafetéria)
-  Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
-  Folyamatos fejlődési lehetőség, innovatív vállalati háttér
-  Könnyen megközelíthető, modern irodai környezet (13. kerület)