IT HelpDesk Expert 1

Dátum:  2024. ápr. 13.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

IT HelpDesk munkatárs (IT üzemeltetés támogatási referens)
Az OTP IT Helpdesk alkalmazás és infrastruktúra támogató csapatába keres munkatársat.

Feladatok:

-    7x12 órában történik a munkavégzés.
-    A fióki ügyintézők részére nyitvatartási időben folyamatos és zavartalan telefonos elérhetőség biztosítása;
-    A fiókhálózattal és a központi területek felhasználóival történő kapcsolattartás számítástechnikai- üzemeltetési kérdésekben;
-    A bejelentett események, hibák rögzítése, kategorizálása a ServiceNow rendszerben;
-    A rutin jellegű események megoldása, lezárása, az azonnal nem megoldható problémák továbbítása az illetékes belső illetve külső szervezetekhez;
-    A magasabb szintű támogatást biztosító szervezetektől megoldási eljárások fogadása és ezek alkalmazása, információk továbbítása a felhasználóknak;
-    Az események nyomon követése a megoldásig, üzemeltetési folyamatok elemzése, tranzakciók vizsgálata;
-    A nemzetközi leányvállalatok munkatársaival való kapcsolattartás üzemeltetési kérdésekben;

Elvárások:
-    Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-    Minimum középfokú informatikai végzettség (ennek hiányában igazolt, legalább két éves IT helpdesk és/vagy rendszeradminisztrátori tapasztalat)
-    IT Helpdesken vagy IT támogató szerepkörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
-    IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
-    Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
-    Orosz/román/bolgár nyelvtudás
-    ITIL alapok ismerete
-    IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
-    ServiceNow rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
-   Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport.
-   Széleskörű juttatási csomag.
-   Professzionális munkakörnyezet.
-   Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok és képzések.
-   Támogató csapat.