Állásajánlat megosztása

IT Financial Controller

Dátum : 2022.09.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenegy országban, 16,3 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Digitális banki szolgáltatások fejlesztésében élen járó, agilis munkamódszert alkalmazó szervezethez – akár pályakezdő - új munkatársat keresünk.

Feladatok:

•    Szállítókkal- és a Bank más szervezeti egységeivel történő kapcsolattartás
•    Időelszámolások nyomon követése
•    Teljesítési igazolások ellenőrzése
•    Szállítói szerződések kezelése
•    Pénzügyi Controlling adatok elemzése, egyeztetése
•    Működést támogató kimutatások, vezetői döntés támogató kimutatások készítése
•    Beszerzési folyamatok támogatása

Követelmények:

•    Megbízhatóság, önállóság, pontos munkavégzés
•    Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
•    Angol nyelvismeret
•    Folyamatos önképzés
•    Változásokra való nyitottság
•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    MS Excel magas szintű ismerete

Amit előnynek tartunk:

•    Jó kommunikációs készség
•    Pénzügyi ismeretek
•    Power BI, Tableau, illetve egyéb adat vizualizációs eszköz ismerete
•    Agilis munkamódszer ismerete

Amit kínálunk:

•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Fiatalos, támogató csapat
•    Szakmai- és személyes fejlődési lehetőség
•    Biztos anyagi háttér

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület