Betöltés...

Állásajánlat megosztása

IT Business Analyst (Core banking rendszer csere)

Dátum : 2022.04.27.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Egy dinamikusan működő, Core Banki rendszerek cseréjével foglalkozó csapat keresi új tagját. Ha szeretnéd kialakítani a jövő bankolását, meghatározó szerepet betölteni a termékportfólió és üzleti folyamatok átalakításában, hosszútávú és komplex projekten dolgozni, tapasztalatot szerezni Közép-Európa és Magyarország legjelentősebb core banki megújításában, jelentkezz hozzánk!

Ezek lesznek a feladataid:
•    A Daily Banking üzleti folyamatok áttekintése, elemzése, kategorizálása, megújítása, a leendő rendszer képességeinek figyelembevételével;
•    A termékek megismerése, elemzése, kategorizálása, javaslattétel portfólió optimalizálásra;
•    Az üzleti terület igényeinek követése, koncepcióvá formálása és azok prezentálása és képviselete a projektben;
•    A termékekhez, üzleti folyamatokhoz kapcsolódó rendszerek és azok funkcióinak, kapcsolódási pontjainak magas szintű megismerése és az implementációs munka során az üzleti specifikáció készítés koordinálása;
•    Az üzleti folyamatok és termékek átalakításához szükséges projektek megtervezése és a végrehajtás koordinálása;
•    Az implementációs időszakban az üzleti feladatok egyeztetése, tervezése;
•    Együttműködés és folyamatos együtt gondolkodás a projekt és az üzleti terület további képviselőivel.

Te vagy az ideális jelölt, ha:
•    Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
•    Van számla, megtakarítás, ügyfélazonosítás terén termékfejlesztői vagy folyamatfejlesztési ismereted, tapasztalatod;
•    Ismered az új piaci trendeket/termékeket/szolgáltatásokat;
•    Folyamatok ábrázolásában szereztél már tapasztalatot;
•    Ismered banki környezetben az üzleti funkciókat kiszolgáló Core rendszer működését;
•    Foglalkoztatnak az újszerű megoldások, a technikai fejlődés;
•    Jó szervezői és kommunikációs készséggel rendelkezel;
•    Tárgyalóképesen beszélsz angolul és magyarul;
•    Magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban PowerPoint, Excel és Word).

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, ha:
•    Dolgoztál már Core Banki bevezetési projektben;
•    Van gyakorlati tapasztalatod Confluence és Jira használatában.

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások.
•    Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.
•    Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül.
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet.
•    Agilis munkakultúra.