IKT kockázatkezelési tanácsadó

Dátum:  2024. ápr. 3.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bankcsoport

Business Continuity Management Senior Expert

munkakör ellátására azoknak a leendő kollégáknak a jelentkezését várja, akik nyitottak a bankcsoport folyamatainak a megismerésére és a bankon átívelő komplex feladatok koordinálásra.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üzletmenet-folytonossági és szanálási szempontok (üzletmenet-folytonossághoz kapcsolódóan) szerinti kritikus folyamatok azonosítása
  • Az üzletmenet-folytonossággal és szanálással kapcsolatos (üzletmenet-folytonossághoz kapcsolódóan) feladatok összehangolása és koordinálása
  • A kritikus folyamatok kockázatértékelési módszertanának kidolgozása és finomhangolása, rendszeres kockázatértékelése
  • Szanálásra vonatkozó nemzetközi és hazai szabályozás megismerése és implementálásának koordinálása
  • Az üzletmenet-folytonosággal kapcsolatos fejlesztési folyamatok koordinálása
  • A szakterülethez tartozó tananyag fejlesztésében részvétel
  • Kapcsolattartás az anyabank más szakmai területeivel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi leányvállalatokkal, anyabanki módszertan kiterjesztése a bankcsoport tagjaira
  • Döntéselőkészítő anyagok önálló elkészítése és prezentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Üzletmenet folytonosság tervezési ismeretek
  • Folyamatmenedzsment ismeretek
  • Banki folyamatok ismerete, banki szakmai tapasztalat
  • Eredmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Szanálással kapcsolatos ismeretek
  • Üzletmenetfolytonossági területen szerzett ismeretek
  • ICT kockázatok és azok kezelésének az ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Személyre szabott képzési és fejlesztési lehetőségek
  • Hibrid munkavégzés

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.