Betöltés...
Állásajánlat megosztása

IDM rendszerfejlesztő

Dátum : 2021.09.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet
munkakör betöltésére

Feladatok
-    Bevezetés alatt álló IAM rendszer fejlesztése
Elvárások
-    Felsőfokú végzettség vagy minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
-    One Identity Manager termék részletes ismerete
-    Egyéb IAM/IDM termék fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
-    Angol nyelv aktív használata (szóban & írásban)
-    Önálló és proaktív munkavégzés
Előnyt jelent
-    Banki környezetben szerzett munkatapasztalat
-    PL/SQL fejlesztésben való jártasság
-    DELPHI programnyelv ismerete
-    Full stack fejlesztői tapasztalat
Amit nyújtunk
-    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
-    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
-    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
-    Rendszeres képzések, szakmai oktatások
-    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
-    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
-    Fejlődő és innovatív vállalati háttér.