IAM szakértő

Dátum:  2024. okt. 18.

Feladatok:
•    IAM ás RBAC projekt szakmai támogatása
•    Részvétel a jogosultságkezelési folyamatok felülvizsgálatában, üzleti specifikációk elkészítésében
•    A központi jogosultságkezelő rendszerbe történő alkalmazás integrációk előkészítése,
az integrációt megelőző felmérések elvégzése
•    A jogosultságkezelést érintő szabályzatok véleményezése
•    A jogosultságkezelési terület fejlesztő és üzemeltető csapat munkájának támogatása

Elvárások:
•    Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
•    Általános jogosultságkezelési ismeretek
•    Legalább egy IAM megoldás átfogó ismerete
•    Jó kommunikációs képesség
•    Proaktív gondolkodásmód, önálló problémamegoldás
•    Szakirányú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Előnyt jelent:
•    Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
•    ITIL módszertan ismerete
•    Folyamatmodellező nyelvek (BPMN, UML) ismerete
•    Agilis módszertan ismerete
•    IAM bevezetési projekt tapasztalatok
•    One Identity Manager ismerete
•    Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
•    Hosszú távú, stabil munkahely
•    Változatos juttatások (pl. magán egészségbiztosítás, SZÉP kártya,
o    egészség-, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás)
•    Teljesítményalapú bónusz
•    Hibrid munkavégzés
•    Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Munkakörhöz kapcsolódó belső képzések, tanúsítványok megszerzésének lehetősége
•    Online oktatási platformok elérhetősége (O'Reilly, Udemy, Microsoft ESI, Training360, Cloud Guru)

Munkavégzés helye: 13. kerület