Állásajánlat megosztása

Hitelezési folyamat támogatási szenior tanácsadó

Dátum : 2019.01.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

AZ OTP BANK NYRT.
Hitelengedélyezési Igazgatósága

pályázatot hirdet

Hitelezési folyamat szenior tanácsadó

munkakör betöltésére

Főbb feladatok

  • Vállalati hitelezési, kockázatkezelési és döntést támogató folyamat fejlesztése;
  • A vállalkozói hitelengedélyezési, kockázatelemzési tevékenységet kiszolgáló informatikai rendszer fejlesztési célú üzleti specifikációinak elkészítése, véleményezése, a rendszer működésének támogatása, jogosultsági rendszerének karbantartása;
  • A bank üzleti és kockázatkezelési vállalati területeivel együttműködve a vállalati hitelezési folyamathoz kapcsolódó szabályzatok, eljárásrendek kidolgozása, véleményezése, fejlesztése;
  • Részvétel a vállalati hitelezési folyamathoz kapcsolódó kommunikáció kidolgozásában, oktatások, továbbképzések programjának tervezésében;
  • Részvétel a vállalkozói hitelezési folyamat mérőszámainak kialakításában, a rendszer implementációjában és annak üzemeltetésében;
  • Részvétel a hitelengedélyezési szakterületet érintő projektekben.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági és/vagy folyamatmenedzsment/-szervezési) végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat banki hitelezési, kockázati és/vagy üzleti területen
  • Vállalati hitelezési és üzleti folyamatok ismerete
  • Jó analitikai képességek, rendszerszemlélet, strukturált, komplex gondolkodás
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban
  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése
  • Jó problémamegoldó, együttműködő képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Magas szintű MS ismeretek

Előny

  • Magas fokú IRIS felhasználói ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Versenyképes kompenzációs és cafeteria csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, Babér utca 7.