Állásajánlat megosztása

Hitelengedélyezési szenior tanácsadó

Dátum : 2018.11.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

AZ OTP BANK NYRT.
Hitelengedélyezési Igazgatósága

pályázatot hirdet

Hitelengedélyezési senior szakértő

munkakör betöltésére

Főbb feladatok

  • Vállalati hitel-előterjesztések értékelése hitelkockázati szempontból, döntéshozók felé történő előkészítése, javaslattétel kockázatvállalásra.
  • Döntési kompetenciájában tartozó ügyletek esetében döntéshozatal.
  • Banki szabályzatok kialakításában történő részvétel.

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi vagy gazdasági) végzettség
  • min. 8 éves banki, hitelezési gyakorlat (vállalati finanszírozás, kockázatkezelés, hitelengedélyezés)
  • széleskörű számviteli ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • kiváló elemzői képesség
  • dinamikus, önálló- és csapatmunkára is alkalmas személyiség
  • komplex gondolkodásmód
  • terhelhetőség
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, Babér utca 7.