Állásajánlat megosztása

Hitelellenőrzési szenior szakértő

Dátum : 2022.06.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Bankunk kockázatkezelési területe munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Hitelellenőrzési senior szakértő

A Vállalati Hitelmonitoring, Hitelellenőrzési és Akvizíciós Kockázatkezelési Főosztályon belül a Hitelellenőrzési Osztály feladata a vállalati hitelek folyamatba épített ellenőrzése szerződéskötés, banki nyilvántartásba vétel és folyósítás előtt, beleértve a hitelellenőrzési módszertan kidolgozását és folyamatos felülvizsgálatát.

Munkakör fő feladatai:

  • Kölcsön és biztosítéki szerződések aláírás előtti ellenőrzése a banki belső szabályzatoknak és a hitelengedélyezési határozatnak való megfelelés szempontjából
  • Folyósítási feltételek teljesülésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Vállalkozói hitelezési folyamatok ismerete, üzleti vagy kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (kiemelten Outlook, Excel, Word, Teams) ismeret

 Előnyök:

  • Hitelellenőrzési munkakörben szerzett gyakorlat
  • Aktív középfokú szakmai angol nyelvismeret írásban

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Csapatmunka mellett önálló, felelősségteljes munkavégzés biztosítása,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.