HR konzulens-Budapesti Régió

Dátum:  2024. ápr. 17.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Az OTP Bank Nyrt., Budapesti Régiójába, HR konzulens munkakörbe keressük leendő kollégánkat támogató és jó hangulatú csapatunkba sokszínű HR feladatok ellátására, projektekben való részvételre.

Ezek a feladatok várnak nálunk:
-    5 fős csapatunk tagjaként támogatod a fiókhálózati vezetőket és munkatársakat HR szakmai kérdésekben.
-    Olyan klasszikus HR feladatokat kell elvégezned, mint a toborzás, előszűrés, beléptetés, képzések koordináció, HR adminisztráció.
-    Aktív szerepet vállalsz a munkatársak megtartásában, karrierútjuk megtervezésében.
-    Te leszel a jelölt első találkozása az OTP-vel.

Előnnyel indulsz, ha:
-    Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel.
-    Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatod van.
-    Meggyőzően, hitelesen tudsz kommunikálni, ugyanakkor asszertíven, a szervezet érdekeit is képviselve.
-    Kompromisszumkész vagy, hiszen konfliktusokat kell kezelned.
-    Empatikus vagy, hiszen támaszkodnak rád a munkatársak.
-    Rugalmas és megoldásorientált vagy, ugyanis a feladataink sokszínűsége ezt megkívánja.
-    Kiegyensúlyozott vagy, hiszen az emberekkel való együttműködés során találkozol pozitív és negatív visszajelzéssel egyaránt.
-    Proaktív vagy a HR feladatokban, (pl. előszűrés, interjúszervezés) és törekszel a magas minőségre.
-    Büszke vagy a munkádra és őszintén örülsz munkatársaid sikerének.

Ami nehézség lehet:
-    Egy időben több HR folyamat fut és szinte mindenre azonnal reagálni kell, így jó, ha egyszerre több dologra tudsz figyelni.
-    A folyamatokhoz tartozó adminisztráció alapos elvégzése.
-    Krízishelyzetek kezelése.

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
-    A HR folyamatok teljeskörű megismerésére és működtetésére van lehetőséged.
-    Heti egy nap home office lehetősége adott.
-    Biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője.
-    Versenyképes bérezési rendszerben kiemelkedő cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz.
-    Egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot, valamint
-    Dolgozói kedvezményeket biztosítunk (pl. mobil-, sportszolgáltatás, kamatkedvezmény, üdülés).
-    Vár rád egy támogató, vidám, nyitott csapat, ahol nap mint nap mások problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem.

Ha magadra ismertél, ne habozz, jelentkezz!