HR generalista

Dátum : 2024. febr. 8.

Hely: Budapest, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt. Humán- és Szervezetfejlesztési Igazgatósága,
HR Generalistát (munkaügyi fókusszal) keres.

Mik lesznek a napi feladataid:
•    A HR Business Partner operatív támogatása a szervezeti belső humán folyamatok kapcsán, mátrix szervezet változásainak adminisztratív lekövetése, a folyamat kézben tartása
•    A munkaviszony létesítésével, megszűntetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, belső mozgások dokumentálása,
•    Közvetlen kapcsolattartás a munkavállalókkal és operatív vezetőkkel napi HR kérdésekben,
•    Változások lekövetése a kapcsolódó IT rendszerekben (pl. SAP Employee Central, Success Factors),
•    Riportok készítése az üzleti terület támogatására,
•    Szoros együttműködés a HR szakértői területekkel, a toborzási és munkaügyi csapatokkal,
•    Operatív HR folyamatok fejlesztésében való közreműködés.

Amit várunk Tőled:
•    Felsőfokú végzettséget és magabiztos munkajogi, munkaügyi ismereteket,
•    HR támogató szerepkörben szerzett több éves tapasztalatot,
•    Angol középfokú nyelvtudást szóban és írásban,
•    Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Excel függvények, Word),
•    Megbízható, precíz, megoldáscentrikus munkavégzést,
•    Proaktív, ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállást.

Amit előnynek tartunk:
•    Munkaügyi és/vagy bérszámfejtési tapasztalatot,
•    Nagyvállalati környezetben szerzett HR tapasztalatot,
•    SAP, SuccessFactors rendszerismeretet,

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk:
•    Változatos, adminisztratív és kapcsolattartás fókuszú feladatok,
•    Heti 2 nap home office lehetőség,
•    Széleskörű juttatási csomag,
•    Inspiráló munkakörnyezetben, megoldáscentrikus, segítőkész csapatban dolgozhatsz,
•    Szakmai fejlődésedre figyelmet fordítunk.

Hol dolgozunk:
Budapest, XIII. kerületi irodánkban és az online térben