Betöltés...
Állásajánlat megosztása

HR controlling szakértő

Dátum : 2021.03.30.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

HR Controlling szakértő
Magyarország legnagyobb Bankja, az OTP Bank Kompenzáció és Ösztönzés területére HR controlling szakértő munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Havi HR controlling zárási feladatokban, elhatárolásokban való részvétel
  • Havi HR controlling riportokhoz szükséges adatok előkészítése, dashboardba töltése
  • Részvétel az éves Perex tervezési, forecast és riporting feladatokban
  • HR controlling riportok fejlesztése, új üzleti riportigények kiszolgálása
  • HR projektek támogatása

Elvárások

  • Rendszerszemlélet, kiváló analitikus és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • Belső szolgáltatói szemlélet, proaktivitás és rugalmasság
  • Legalább 3 év tapasztalat Kompenzáció és/vagy HR controlling területen
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, gazdaságinformatikus szakirány előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos, magas szintű MS Excel felhasználói ismeret,
  • Adatbáziskezelési tapasztalat (Power Bi, MS SQL, IBM Cognos TM1)

Előnyt jelent

  • Nemzetközi vállalatnál szerzett HR tapasztalat
  • SAP HR / SAP CO ismeret
  • SuccessFactors, Employee Central ismeret
  • Bankszektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Támogató, dinamikus csapatmunka és izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Stabil, hosszú távú, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és vonzó - széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, vidám csapat
  • Rugalmas home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület