Állásajánlat megosztása

Értékesítési kontrolling szakértő

Dátum : 2019.02.12.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. Retail Teljesítménymenedzsment és Hálózatfejlesztési Főosztálya Értékesítési kontrolling szakértő munkatársat keres határozatlan idejű szerződéssel.

Az új munkatárs feladatai:

  • Retail banki teljesítmény mérési és ösztönzési rendszerének fejlesztése és üzemeltetése
  • termékek, üzleti folyamatok mérésének kialakítása, specifikálása, IT fejlesztések nyomon követése
  • fiókhálózati teljesítménymenedzsment koordinációja
  • rendszeres és eseti riporting igények kiszolgálása adatbázis lekérdezések formájában, Share point, Oracle BI riportok készítése
  • Retail banki tevékenységgel kapcsolatos elemzések, jelentések és tervek készítésének szakértői támogatása
  • szakértői közreműködés az üzleti és üzemviteli célkitűzések meghatározásában
  • kapcsolattartás az üzleti- és IT társterületekkel

Akit keresünk:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal bír,
  • Microsoft Excel és PowerPoint programokat legalább középszintű módon használja,
  • jó kommunikációs és erős problémamegoldó készséggel rendelkezik,
  • képes az üzleti igényeket IT nyelven megfogalmazni,
  • logikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemzi,
  • felelősségteljesen és pontosan végzi munkáját,
  • csapatjátékos hozzáállás jellemzi,
  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • teljesítmény-orientált,
  • középfokú angol nyelvtudással bír

Előnyt jelent:

  • adatbázis-kezelő lekérdezéseket (SQL) gyakorlati szinten ismeri és használja,
  • PowerBI vagy egyéb BI eszköz ismerete,
  • Microsoft SharePoint használatának ismerete,
  • bankszakmai ismeret

Amit kínálunk:

  • izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • új, agilis működés (fejlesztés, munkaszervezés) megismerése,
  • a bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerése,
  • lehetőség a folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat