Állásajánlat megosztása

Kontrolling tanácsadó

Dátum : 2019.04.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt agilisan működő területére Hálózati értékesítési kontrolling tanácsadó munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • fióki értékteremtési és ATM jövedelmezőségi modellek fejlesztése és működtetése, ehhez kapcsolódóan SQL scriptek írása és BI modellezés,
  • geolokációs elemzések készítése Tranzakciós Adattárházi adatokra építve,
  • az elkészült elemzések, riportok adat-vizualizációs szempontú továbbfejlesztése,
  • retail banki tevékenységgel kapcsolatos egyedi elemzések, megtérülési kalkulációk készítése, azokra vonatkozó prezentációk készítése,
  • adattárházi adatpiacok fejlesztését célzó üzleti specifikációk készítése, fejlesztések üzleti oldali menedzselése,
  • kapcsolattartás a bank modellezési tevékenységgel érintett szervezeti egységeivel és régióival,
  • szabályozások, dokumentációk készítése a modellezési munkával érintett területekre koncentrálva.

Akit keresünk:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,
  • controlling területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • Microsoft Excel és PowerPoint programokat magas szinten ismeri és használja,
  • képes SQL lekérdezések összeállítására, értelmezésére,
  • képes az önálló munkavégzésre, teljesítmény-orientált,
  • kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás, stratégiai szemlélet jellemzi,
  • pontos, megbízható, igényes a munkájára,
  • jó kommunikációs képességgel bír szóban és írásban egyaránt,
  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • középfokú angol nyelvtudással bír.

Előnyt jelent:

  • PowerBI vagy Tableau ismeret,
  • banki controlling területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • VBA programozási ismeret.

Amit kínálunk:

  • izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • a bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerési lehetősége,
  • lehetőség a folyamatok fejlesztésében való közreműködésre,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat.