Global Markets szenior üzletkötő

Dátum:  2024. szept. 2.

Magánszemélyeket kiszolgáló csapatunk bővítésére keresünk új kollégát,

pozícióba.

Feladatok:
•    Lakossági ügyfelekkel való folyamatos és proaktív kapcsolattartás
•    Saját ügyfélkör kiszolgálása, termékekről és az aktuális piaci helyzetről való tájékoztatás, piaci kockázataik feltérképezése.
•    Befektetési tanácsadás nyújtása
•    Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel
•    Új ügyfelek akvirálása szoros együttműködésben a privátbankkal
•    Új termék ötletek és javaslatok, termékfejlesztés kezdeményezése
•    Felelősségvállalás a terület munkájáért
•    Társterületek szakmai munkájának segítése

Akit keresünk:
•    Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
•    Minimum 5 év üzletkötői tapasztalat,
•    Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
•    Gyors és önálló döntéshozatal
•    Ambiciózus, nyitott, proaktív és kihívásokat kereső személyiség
•    Jó szervezési készség
•    Kiemelkedő kommunikációs képesség

Előnyt jelent:
•    Treasury területen szerzett tapasztalat
•    Bloomberg rendszer ismerete
•    Tőzsdei szakvizsga, xetra vizsga, ACI Diploma

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Szakmai támogatás, fejlődési lehetőségek
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Babér utca 9.