Folyamatszervező (befektetési szolgáltatások)

Dátum:  2024. aug. 26.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Folyamatszervező
(Befektetési szolgáltatások területen)

Közép-Kelet-Európa vezető kereskedelmi bankjának központi, agilis keretek között működő befektetési szolgáltatási területére (Global Markets) keresünk folyamatszervező kollégát. Olyan, pénz-és tőkepiaci ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk, aki otthonosan mozog a befektetési termékek és kapcsolódó folyamatok világában és hidat képez az üzleti igények és a megvalósító IT terület között.

Feladatok:

•    Befektetési termékekhez, illetve folyamatokhoz kapcsolódó üzleti igények felmérése, elemzése, innovatív alternatívák kidolgozása;
•    Informatikai rendszer (Front rendszer, értékpapír számlavezető BO rendszer) részletes üzleti specifikációjának összeállítása, folyamat modellezés;
•    Egyeztetés az üzleti terület képviselőivel, kapcsolódó IT területekkel, a felhasználói területekkel;
•    Felhasználói tesztek elvégzése;
•    Részvétel éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárításában

Akit keresünk:

•    Tőkepiaci folyamatok, termékek ismerete
•    Magasszintű koncepcionális és analitikus gondolkodási készség
•    Hatékony kommunikáció üzleti és IT területekkel is
•    Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
•    Részletek iránti fogékonyság
•    Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

•   Agilis módszertani alapok ismerete
•   Üzleti elemzői/szervezői/termékfejlesztői gyakorlat
•   Folyamatszervezési ismeretek
•   CRM rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Csoport központban való munkavégzés által csoportszintű projektekben való részvétel;
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport,
•    Izgalmas, folyamatos kihívást jelentő feladatok;
•    Folyamatos fejlődési lehetőség (oktatások, különböző képzési programok);
•    Agilis munkaszervezésben való részvétel;
•    Hosszú távú munkalehetőség;
•    Nagyfokú önállósággal végezhető feladatok,
•    Home-office munkavégzés lehetősége,
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Babér utca)