Állásajánlat megosztása

Fogyasztási hitel engedélyezési szakértő

Dátum : 2022.07.02.

Hely: Budapest, PE, HU, 1097

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

                                                                                                         Fogyasztási Hitelek Back-Office Főosztályunk

                                                                               Fogyasztási hitel engedélyezési szakértő munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladataid lesznek:

•    Fogyasztási hitelekhez kapcsolódó hiteligénylések bírálata a hét minden napján
•    Beérkező igénylések 30 percen belüli feldolgozása
•    Információnyújtás telefonon az egyes termékek hitelezési feltételeivel kapcsolatban
•    Benyújtott dokumentumok tartalmi és formai vizsgálata
•    Kapcsolattartás ügyfelekkel, kereskedelmi partnerekkel, fiókhálózattal

Amit várunk:

•    Középfokú végzettség
•    Önálló, gyors munkavégzés, magabiztos fellépés
•    Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
•    Problémamegoldó és együttműködő képesség
•    Átlag fölötti stressztűrő képesség
•    Teljesítményorientáltság és felelősségvállalási képesség
•    Word, Excel, Internet ismeret
•    Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
•    Rugalmas alkalmazkodás az eltérő beosztásokhoz, illetve az ad-hoc jelentkező túlóra elvárásokhoz

Kiegészítő információk:

•    Az ügyintézők váltott műszakokban 8 órát dolgoznak, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, és 12:00 óra lehet a műszak kezdete.
•    Hétvégenként munkavégzésre alapesetben egy-két alkalommal kerül sor havonta

Amit kínálunk:

•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
•    Kiszámítható, stabil munkahely
•    Versenyképes jövedelem
•    Önállóság a munkavégzésben
•    Mennyiségi és minőségi megfelelés esetén heti 2-3 nap home-office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Madarász Viktor utca)