Állásajánlat megosztása

Fióki lakossági hitelezési irányító, PARTNER CENTRUM

Dátum : 2019.01.19.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Újonnan nyíló, partnerek kiszolgálására szakosodott egységünkbe, az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Fióki lakossági hitelezési irányító- lakáshitel osztályvezető

Feladatok:

  • Az OTP Bank dedikált hitelközvetítőkkel foglalkozó fiókjában a hitelközvetítői tevékenység bővítése
  • Partnerek akvirálása, velük való kapcsolattartás.
  • Ismeri és támogatja a legfőbb értékesítőinek a szakmai munkáját, folyamatosan nyomon követi teljesítményüket a fióki tervek teljesülése érdekében.
  • A fiók hitelközvetítői partnerei részére partnertalálkozók, oktatások megtartása.
  • Partneri ügyletek menedzselése, befogadása, hatáskörbe tartozó engedélyezése.
  • Fióki lakossági - elsősorban lakáscélú - hitelezési folyamatok kialakítása, irányítása.

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Partnerkezelési és lakáshitelezés területén szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli, írásbeli kommunikációs készség.
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés.
  • Kiemelkedő lojalitás és magas teherbíró képesség.

Amit előnynek tartunk:

  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Színvonalas munkakörnyezet.
  • Tervezhető banki karrierpálya.