Fióki ügyfélszolgálati munkatárs Budapest, III. Flórián tér 15.

Dátum : 2019.02.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1033

Az OTP Bank Nyrt. Budapest, III. Flórián tér 15. szám alatti fiókja

fióki ügyfélszolgálati munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

Az ügyfelek számára elérhető banki alkalmazások népszerűsítése, aktív ajánlása, edukálása.

A fiókba belépő ügyfelek fogadása, tájékoztatása, irányítása, megfelelő hívószám kiválasztásának támogatása, kártyás azonosítása, szándék rövid felmérése.

Az ügyféltér-menedzser által meghatározott ügyféltér-menedzselési folyamatok támogatása.

A bevezetésre kerülő technikai újdonságok elsajátítása, illetve népszerűsítése az ügyfelek és a kollégák számára.

Rutintranzakciók alternatív csatornákra terelése (támogatott tranzakció végzés).

Időpontfoglalási lehetőség népszerűsítése.

Az ügyféltér rendezettségének biztosítása.

Készpénzbefizetés kiterelése

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség.

Aktív angol nyelvtudás.

Ügyfélközpontúság, jó problémamegoldó képesség.