Állásajánlat megosztása

Fiókhálózat irányítási tanácsadó

Dátum : 2019.08.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Agilisan működő területünkre keressük most új, talpraesett, proaktív csapattagunkat, akire széleskörű feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Közép-Kelet Európa egyik vezető bankjánál.

Jelentkezz az alábbi pozícióra, ha akár Te is írhattad volna az alábbi sorokat:

Én, mint az OTP Bank leendő innovátora, a következő feladatok elvégzésében leszek segítségetekre:

  • Tanácsadói módszerek, értékesítési technikák, tapasztalatok gyűjtésében, terjesztésében
  • Rendszeres személyes, illetve online kapcsolattartásban az országos fiókhálózattal, biztosítva a kétirányú információáramlást
  • Új és meglévő folyamatok fejlesztésében és javításában
  • A tanácsadás és az értékesítés támogatásában, különböző támogató anyagok készítésével
  • Projektek megvalósulásának segítésében, azokban aktív részvétellel
  • Rendezvények szervezésében, moderálásában, ezekre prezentációk készítésében, valamint a szakterület képviseletében
  • Vezetői, illetve csapat megbeszélésekre összefoglalók, kimutatások készítésében, szükség esetén ezeken való részvétellel
  • A szakterülethez tartozó szabályrendszer folyamatos aktualizálásában

A következő tulajdonságaimat kamatoztathatom:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezem
  • Aktívan kommunikálok angolul szóban és írásban is
  • Magas szinten ismerem és használom az Office programcsomagokat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Proaktív vagyok, magas belső motivációval nyitok az innovatív megoldásokra
  • Szeretek csapatban dolgozni és könnyen tudok együttműködni vertikális és horizontális szintekkel is
  • A folyamatos változás lelkesít, kreativitásra ösztönöz
  • Asszertív vagyok, magas érdekérvényesítő képességgel
  • Céltudatosságomat erősíti a türelmem és kitartásom
  • Szereztem már bankfióki tapasztalatot

Ami miatt előnyben érzem magam más jelentkezőkkel szemben:

  • Tanácsadói szemlélet, melyet ügyfelekkel töltött közös munka során szereztem (min. 3 év tanácsadói tapasztalat)
  • Önálló döntéshozatal, amit központi területen, projektekben sajátítottam el (min. 1 év központi tapasztalat)
  • Ismerem az agilis módszertant, dolgoztam már agilis szervezetben

Amit elvárok a munkámért cserébe:

  • Szeretném, ha az OTP igényeimhez igazodó szakmai fejlődést biztosítana számomra
  • Lehetőséget teremtene karrier utam megvalósításában
  • Rendszeres, havonta érkező biztos jövedelmet
  • Hetente 1 nap Home-Office
  • Modern munkakörnyezet, relaxációs lehetőségekkel és jó hangulattal