Felhőbiztonsági szakértő

Dátum:  2024. szept. 13.

Feladatok:
•    Microsoft termékcsalád felhőbiztonsági eszközeinek üzemeltetése
•    Új felhőalapú biztonsági funkciók bevezetésének támogatása
•    Felhőbiztonsági tanácsadás, fejlesztések, projektek és üzemeltető csapatok munkájának támogatása
•    Információbiztonsági stratégia, koncepciók tervezésében és megvalósításában biztonsági szakértői tevékenység
•    Jogszabályi követelmények, nemzetközi szabványok szerinti érettségi vizsgálatokban való részvétel, fejlesztési lehetőségek megfogalmazása
•    IT biztonsági vagy IT biztonsági érintettségű folyamatok kialakításában való részvétel

 Elvárások:
•    Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
•    Jó kommunikációs képesség
•    Security best practice-ek ismerete
•    Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
•    Szakirányú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•    Ügyeleti munka vállalása

Előnyt jelent:
•    Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
•    ITIL módszertan ismerete
•    Agilis módszertan ismerete
•    Microsoft Security megoldások ismerete
•    Releváns Microsoft-os szakirányú minősítések, tanúsítványok megléte
•    Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Hosszú távú, stabil munkahely
•    Változatos juttatások (pl. magán egészségbiztosítás, SZÉP kártya, egészség-, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás)
•    Teljesítményalapú bónusz
•    Hibrid munkavégzés
•    Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések, tanúsítványok megszerzésének támogatása
•    Online oktatási platformok elérhetősége (O'Reilly, Udemy, Microsoft ESI, Training360, Cloud Guru)

Munkavégzés helye: 13. kerület