Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Ügyfélkapcsolati junior/ senior tanácsadó

Dátum : 2021.03.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:
•    Aktív vállalati termékek, ezen belül elsősorban eszközalapú finanszírozáshoz kapcsolódó értékesítésben és termékfejlesztésében való részvétel;
•    Vállalkozói ügyfelekkel foglalkozó kollégák szakmai támogatása;
•    Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel;
•    Előterjesztési folyamatok menedzselése, előterjesztések megírása;
•    Döntéseket követő szerződéses dokumentáció véglegesítése a Bank egyéb területeinek bevonásával (jellemzően VBC, Jogi Igazgatóság, Hitelellenőrzés).

Akit keresünk:
•    Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
•    Minimum 2 éves (junior pozíció) illetve 6 éves (szenior pozíció) közép-, nagyvállalati hitelezés, vagy ehhez kapcsolódó üzletirányítási/termékfejlesztési területén szerzett tapasztalat;
•    Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség;
•    Terhelhetőség, strukturált gondolkodás;
•    Önálló munkavégzés;
•    Társalgási szintű angol nyelvismeret;
•    Word, Excel, Power Point magas szintű felhasználói ismerete.

Előnyt jelent:
•    Vállalati hitelezési/értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat;
•    Banki termékfejlesztési területen szerzett tapasztalat;
•    Strukturált vállalati termékek fejlesztésében/értékesítésében szerzett tapasztalat;
•    Banki folyamatok, IT rendszerek ismerete.
•    Angol felsőfokú vagy tárgyalási szintű nyelvtudás, illetve további nyelvek (német) ismerete.

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9 / home office.