Elemzési tanácsadó / Data analyst

Dátum:  2024. szept. 20.

Az OTP Bank követelésbehajtási területére bővülés miatt keressük leendő kollégánkat támogató és jó hangulatú csapatunkba, a belföldi operáció támogatására és stratégiai céljaink megvalósítására.

Feladatok:

  • Adatbázis lekérdezések és riportok készítése, adatpiac fejlesztése
  • Rendszeres és eseti riportok és dashboardok üzemeltetése
  • Komplex elemzések készítése a bankcsoport egyes vállalatainak hitelportfoliójáról, behajtási tevékenységeiről
  • Követeléskezeléssel kapcsolatos projektmunkákban való részvétel
  • Fejlesztésekben való részvétel (specifikációk, tesztelések)
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, elemzői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Irodai programok, adatvizualizációs alkalmazás ismerete (Office, Power BI, JIRA, Confluence)
  • Adatbázis - kezelő programok magas szintű ismerete (SQL és PL/SQL)
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet, proaktív attitűd

 Előnyök:

  • Banknál / pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.