Állásajánlat megosztása

Egyedi árazási munkatárs

Dátum : 2018.11.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

A munkakörhöz kapcsolódó alapvető feladat a külföldi leánybankok és a belföldi hálózati egységek hatáskörét meghaladó vállalati, önkormányzati és intézményi  ügyfelek egyedi árazási kérelmének feldolgozása, javaslattétel a döntéshozók irányába, továbbá a feladat elvégzéséhez kapcsolódó adminisztrációs és statisztikai feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Corporate ügyfél/ügyfélcsoport szintű egyedi árazás külföld és belföld viszonylatában;
  • A corporate termékfejlesztéshez kapcsolódó általános és egyedi árazási feladatok ellátása;
  • Adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása, karbantartása;
  • Adatállományokkal kapcsolatos levelezés angol és magyar nyelven;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése angol és magyar nyelven;
  • Együttműködés a bank kapcsolódó szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Szakmai középfokú angol nyelvvizsga;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel kiemelt ismerete;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven.

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;
  • Pénzintézet corporate területén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: V. kerület, Deák Ferenc utca