Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Direkt Privát Banki tanácsadó

Dátum : 2021.04.29.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Privátbanki Főosztálya pályázatot hirdet:

 munkakör betöltésére

Az OTP Bank privátbanki ügyfeleinek kiszolgálása egy új szolgáltatási csomaggal bővült, melyhez keressük leendő tanácsadó kollégánkat. A digitális fejlődés lehetőségeinek alkalmazásával mind ügyfeleink mind tanácsadóink számára izgalmas jövőképet tudunk biztosítani. Főosztályunk teljes mértékben elkötelezett ügyfelei és tanácsadói iránt, ezért ösztönzi és támogatja a munkatársakat a tudás, ismeretek folyamatos elérésében, frissítésében.

Milyen feladatokkal, kihívásokkal találkozik majd új munkatársunk?

  • Széles termékpalettából álló, kiemelkedő konstrukciójú termékek állnak tanácsadóink rendelkezésére, hogy privátbanki ügyfeleink számára a választás szabadságát biztosítsuk. A banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások ismerete, ajánlása a mindennapi ügyfélkapcsolatok fontos eleme;
  • Hosszú távú, bizalmi kapcsolat kiépítése a célunk a tanácsadó és a privátbanki ügyfél között, hogy megtaláljuk az ügyfelek számára a legmegfelelőbb, személyre szabott, kockázatviselési hajlandóságukhoz illeszkedő pénzügyi lehetőségeket;
  • Rendszeres ügyfélkapcsolat tartásra törekszünk a digitális csatornákon, hogy bővíteni tudjuk ügyfeleink körét és proaktív portfólió menedzselést végezzünk;
  • Befektetési tanácsadáson keresztül az ügyfelek pénzügyi szokásainak megfelelően ajánlunk lehetőségeket, illetve közben fejlesztjük az ügyfelek pénzügyi ismereteit is;
  • Célunk ügyfeleink elégedettségének növelése, magas minőségű kiszolgálással.

Az ideális jelölt:

  • Legalább 2 éves, banki, hitelezési és befektetési szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalata van;
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséggel rendelkezik;
  • MNB hatósági vizsgát sikeresen teljesítette;
  • Fogékony az új, digitális technológiák és kapcsolattartási módok iránt;
  • Kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik;
  • Szakmai érveket megfontoltan és határozottan tudja képviselni;
  • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodást birtokol;
  • Érdeklődik a pénzügyek, pénzügyi piacok iránt;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismerete van.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Banki számlavezető rendszerek ismerete;
  • Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP I. tanfolyam;
  • Office programok készségszintű alkalmazása.

Amit kínálunk:

  • Piacvezető privát banki szolgáltatóként közel húsz év tapasztalattal, szakértelemmel rendelkezünk;
  • Tervezhető karrierpályát, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy stabil, nemzetközileg elismert vállalatcsoportnál;
  • Rendszeres továbbképzéseink segítségével támogatjuk tanácsadóink szakmai fejlődését;
  • Professzionális munkakörnyezetet biztosítunk;
  • Széleskörű juttatási csomagot kínálunk munkatársaink részére;
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arány megteremtésére törekszünk;
  • Dinamikus, jó hangulatú csapatban működünk.