Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Digital Business Analyst

Dátum : 2021.05.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. az agilisan működő, digitális csatorna fejlesztési területének tervezési és adatelemzési csapatába keres Digital Business Analyst kollégát.

Az új munkatárs feladatai:

  • ütemezett, automatizált sztenderd riportok kialakítása, üzemeltetése és folyamatos továbbfejlesztése,
  • adatvizualizációs feladatok, dashboard-ok, elemzési prezentációk készítése,
  • stratégiai döntéshozatalt előkészítő ad-hoc adatelemzések elkészítése és üzleti értelmezése,
  • részvétel terv-tény controlling jelentések elkészítésében,
  • éves üzleti tervezési feladatok ellátása,
  • árazási döntések támogatása.

Akit keresünk:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,
  • üzleti elemző vagy adatbányászati vagy controlling területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • Microsoft Excel programot magas szinten ismeri és használja,
  • képes haladó komplexitású SQL lekérdezések összeállítására és értelmezésére,
  • jó adatvizualizációs érzékkel rendelkezik,
  • csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre,
  • nyitott a folyamatos és akár önálló tanulásra,
  • közepes angol nyelvtudással bír.

Előnyt jelent:

  • banki, biztosítási vagy telco környezetben elemző területen szerzett tapasztalat,
  • adatvizualizációs szoftverek felhasználói szintű ismerete (Power BI, Tableau),
  • statisztikai elemző szoftverek felhasználói szintű ismerete (Python, SPSS, stb.),
  • agilis környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • barátságos munkakörnyezet