Digitális szolgáltatásfejlesztési szakértő 2

Dátum : 2024. febr. 12.

Hely: Budapest, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Digitális szolgáltatásfejlesztési szakértő

Az agilisan működő Omnichannel Tribe lakossági internet- és mobilbank fejlesztésével foglalkozó csapatába keressünk Digitális szolgáltatásfejlesztési szakértőt. Ha szeretnél az OTP ügyfelei által a mindennapokban használt digitális termékek létrehozásában és tökéletesítésében részt venni, és ezáltal értéket teremteni több millió felhasználók számára, akkor jelentkezz csapatunkba!

Amik a feladataid lesznek:

  • Üzleti igények véleményezése, specifikáció készítése és megrendelése
  • Piaci helyzet, versenytársak figyelemmel kísérése, termékeik vizsgálata, elemzések készítése
  • Ügyfél visszajelzések feldolgozása, elemzése és becsatornázása a fejlesztési folyamatba
  • Vezetői anyagok készítése
  • Új digitális szolgáltatások bevezetéséhez, módosításához kapcsolódó (külső és belső) kommunikáció és hozzátartozó anyagok készítésének szakmai támogatása
  • Oktatási célú anyagok készítése
  • Különféle projektekben való részvétel és a szakterület képviselete

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Tanulási hajlandóság
  • Analitikus gondolkodás
  • Problémamegoldó készség
  • Együttműködési készség
  • Microsoft termékek (PPT, Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Korábbi banki területen szerzett tapasztalat
  • Digitális termékek létrehozása során szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • Fejlődési lehetőségeket nyújtó, izgalmas feladatok
  • Motivált, összetartó csapat
  • Támogató, bevonó vezetői szemléletmód
  • Stabil alapokon nyugvó, folyamatosan fejlődő szervezet
  • Modern, barátságos munkakörnyezet jó megközelítéssel
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Home office lehetőség a hét több napján is