Digitális infrastruktúra diákmunka

Dátum:  2024. ápr. 19.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Digitális infrastruktúra diákmunka pozícióra

Ha esetleg már tudod (vagy ha nem tudod, de szívesen megtanulnád), hogy a SAAS nem egy skandináv légitársaság, a RACK nem egy rockbanda az OPEX pedig nem K-PAX című film folytatása, akkor a mi csapatunkban a helyed!

Feladatok, amik rád várnak:

•    Adatok elemzése és rendszerezése (Excel ismeret előnyt jelent)
•    Információk gyűjtése és továbbítása (jó kommunikációs készség szóban és írásban előnyt jelent)
•    Prezentációk elkészítésében való részvétel (PowerPoint ismeret előnyt jelent)
•    Részvétel költségkalkulációs feladatokban (jó elemző készség előny jelent)

Elvárások:

•    Közgazdasági, mérnöki, informatikai vagy pénzügyi területen folytatott felsőoktatási tanulmányok
•     MS Office felhasználó szintű ismerete
•     Nyílt, kommunikatív személyiség, határozott fellépés, felelősségtudat

Előnyt jelent:

•    Korábbi munkatapasztalat előnyt jelent  és idegennyelv ismeret: legalább középfokú angol nyelvtudás (nyelvvizsga megléte nem feltétel!)

Amit kínálunk:

•    Bevezetés a digitális megoldások világába, betekintési lehetőség a „kulisszák” mögé, rálátás a legmodernebb digitális technológiák működésére
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör, összetartó csapat
•    A munkavégzést egyetemi/iskolai időbeosztásodhoz igazíthatod
•    Home office lehetőség, irodai munkavégzés központi helyen lévő, díjnyertes, modern irodaházban
•    közösségi programok és pezsgő irodai élet (ping-pong, csocsó és zen-sarok is vár az irodában töltött napokon)
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 órában
•    Órabér: bruttó 1900 Ft/óra