Betöltés...
Állásajánlat megosztása

DevOps mérnök (DBT)

Dátum : 2021.09.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos rendszerek működésének tervezése, dokumentálása, Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása
  • Szakmai kapcsolattartás más érintett területekkel
  • SDLC bevezetését támogató/elősegítő/ellenőrző szerepkör
  • SDLC folyamatok, módszertan ismerete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • Min. 2-3 éves nagyvállalati környezetben szerzett DevOps tapasztalat
  • Angol nyelv legalább társalgási és szakmai szintű ismerete
  • Jó elemző, szervező és probléma megoldó képesség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kooperatív személyiség, csapatmunkára való képesség
  • Nagyvállalati SW fejlesztői módszerek ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete
  • CI/CD rendszerek kiépítésében szerzett tapasztalat: Atlassian eszközök (Jira, Bitbucket, Confluence), GitLab, Jenkins, Nexus, Artifactory, SonarQube
  • Valamilyen Scaled Agile Framework ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • Legalább egy scriptnyelv ismerete: Bash/Python
  • Konténer technológia ismerete
  • Monitoring eszközök ismerete: Nagios
  • Log menedzsment tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés,
  • Konténer menedzsment eszköz ismerete: OpenShift/Kubernetes
  • Konténer technológia ismerete: Docker
  • Monitoring eszközök: Prometheus/Nagios/CA APM
  • Log menedzsment tapasztalat: Elasticsearch, Logstash, Kibana (ELK)

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati agilis módszertan elsajátítása
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home office lehetősége
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés