Betöltés...
Állásajánlat megosztása

DevOps engineer

Dátum : 2021.04.08.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bankkártya rendszer projektben a szervezőkből, külsős fejlesztőkből álló csapat technikai támogatása
  • A fejlesztés CI-CD folyamatba illesztése, folyamatos optimalizálása
  • SQL lekérdezések, riportok kialakításában szervezők támogatása, SQL optimalizálás
  • Automatizált tesztelés kialakítása
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség informatikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság
  • Jó együttműködés, és csapatmunkában való részvételre készség
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Minőségi munkavégzésre törekvés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Technológiai ismeretek:
    • Alapszintű adatbázis ismeretek (MS SQL, Oracle)
    • Python - Groovy scriptekkel kapcsolatos fejlesztői tapasztalat
    • Tesztelési eszközök használata, (pl. JUnit/TestNG, jMeter; SOAPUI) ismerete
    • Dev-Ops területen szerzett tapasztalat - CI eszköz ismeret (pl. Git (Bitbucket), Jenkins, Sonarqube, JIRA, Nexus), használatában gyakorlat
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Java Spring framework környezetben szerzett tapasztalat
  • Angular FE keretrendszer tapasztalat
  • REST/SOAP interface tapasztalat
  • Integrációs megoldások, message queuing ismeret (pl. RabbitMQ, Apache Kafka)

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör