Betöltés...
Állásajánlat megosztása

DevOps engineer

Dátum : 2021.09.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Együttműködés a fejlesztésekben, tervezési és teljesítmény tesztelési feladatokban
  • CI/CD folyamat fejlesztése, karbantartása
  • Build, deployment és tesztkörnyezetek üzemeltetői feladatainak ellátása
  • Együttműködés az infrastruktúra üzemeltetés, monitoring és architekt csapattal
  • Az érintett rendszerelemekre vonatkozó telepítés, konfigurálás, patch menedzsment
  • Incidens menedzsment és probléma menedzsment folyamatokban való szerepvállalás

Követelmények:

  • DevOps vagy fejlesztésben szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • OO programozási nyelv ismerete
  • Legalább egy scriptnyelv ismerete
  • Git verziókezelő ismerete
  • Konténer menedzsment eszköz ismerete: OpenShift/Kubernetes
  • Konténer technológia ismerete: Docker
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit előnynek tartunk:

  • Design Pattern-ek alapos ismerete
  • Clean Code, SOLID elvek ismerete
  • NoSQL tapasztalat: Cassandra
  • Elosztott streaming platform ismerete: Kafka
  • Monitoring jártasság: Prometheus/Nagios/CA APM
  • Operációs rendszer ismerete: Red Hat
  • Log menedzsment tapasztalat: Elasticsearch, Logstash, Kibana (ELK)
  • Nagyobb projekteken szerzett tapasztalat
  • CI/CD rendszerek használatában szerzett tapasztalat: Atlassian (Jira, Bitbucket, Confluence) /Jenkins / Sonar
  • Bármilyen konfiguráció menedzsment eszközzel szerzett tapasztalat: pl. Ansible
  • Java vagy Groovy nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör