Betöltés...
Állásajánlat megosztása

DevOps engineer

Dátum : 2021.04.27.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • SDLC folyamatok megvalósításának a támogatása.
  • Központi irány meghatározása és a helyi DevOps fejlesztők támogatása.
  • Együttműködés a Bank többi résztvevőjével.
  • Governance csapat támogatása megfelelések kialakításában.
  • Minta CI folyamatok, POC-k kialakítása
  • DevOps oktatás
  • DevOps közösség koordinálása
  • Központi CI rendszer fejlesztése
  • KPI-ok méréséhez szükséges fejlesztések megvalósítása

Követelmények:

  • DevOps területen szerzett minimum 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • CI/CD használatában, fejlesztésében szerzett tapasztalat: Artifactory, Bitbucket, Jenkins, Nexus, SonarQube, XRay. (Minimum 3 ismerete).
  • Git ismeretek.
  • Legalább egy scriptnyelv ismerete: Bash/Python/Groovy.
  • Konténer technológia ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés.
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód.
  • Csapatmunka, kiváló kommunikációs képesség.

Amit előnynek tartunk:

  • GitOps ismeretek.
  • DevSecOps gondolkodásmód.
  • Code review jártasság.
  • Log menedzsment eszközök használatának az ismerete: Elasticsearch, Logstash, Kibana (ELK).
  • Monitoring eszközök használatának az ismerete: Nagios, Grafana, Prometheus.
  • Sokszínű projekt és technológiai ismeretek.
  • Ansible ismeret.
  • OpenShift/Kubernetes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet.
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok.
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport.
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér.
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör.
  • Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Babér utca 9.