Betöltés...

Állásajánlat megosztása

DevOps Engineer

Dátum : 2022.04.26.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Központi DevOps csapatába keressük a kollégánkat.

Feladatok:

  • SDLC folyamatok megvalósításának a támogatása
  • Központi irány meghatározása és a helyi DevOps fejlesztők támogatása
  • Együttműködés a Bank többi résztvevőjével
  • Governance csapat támogatása megfelelések kialakításában
  • Minta CI folyamatok, POC-k kialakítása
  • DevOps oktatás
  • DevOps közösség koordinálása
  • Központi CI rendszer fejlesztése
  • KPI-ok méréséhez szükséges fejlesztések megvalósítása
  • DevOps eszközkészlet üzemeltetésében való részvétel

Követelmények:

  • DevOps területen szerzett minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • CI/CD használatában, fejlesztésében szerzett tapasztalat: Bitbucket, Jenkins, Nexus, SonarQube. (Minimum 3 ismerete)
  • Git ismeretek
  • Legalább egy scriptnyelv ismerete: Bash/Python/Groovy
  • Konténer technológia ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Csapatmunka, kiváló kommunikációs képesség

Amit előnynek tartunk:

  • GitOps ismeretek
  • DevSecOps gondolkodásmód
  • DevSecOps eszközök ismerete
  • Code review jártasság
  • Log menedzsment eszközök használatának az ismerete: Elasticsearch, Logstash, Kibana (ELK)
  • Monitoring eszközök használatának az ismerete: Nagios, Grafana, Prometheus
  • Sokszínű projekt és technológiai ismeretek
  • Ansible ismeret
  • OpenShift/Kubernetes ismeret

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Home Office lehetőség