Designer gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 5.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Designer gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    OTP Desgin System folyamatos karbantartása, további fejlesztése
•    Icon library karbantartása, új ikonok rajzolás
•    Digitális anyagok készítése, UI támogatása
•    Senior UI Designer kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

•    Gyakorlati tapasztalat digitális felületek tervezésében
•    Figma ismerete
•    Struktúrált, rendszerben való gondolkodásmód
•    Jó probélamegoldó képesség

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör
•    Home office lehetőség
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra

Munkavégzés helye: XIII.kerület