Data Architect

Dátum:  2024. ápr. 3.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

Data architect

munkakör betöltésére új csapattagját keresi.

Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb adatmenedzsment csapatához!

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat a rövidebb fejlesztési idő miatt.

Napi feladatok:

• Magyarország egyik legnagyobb adatmenedzsment csapatának tagjaként a bank adat architektúrájának tervezése

• Aktív szerep a bank adatstratégiájának megvalósításában

• A bankcsoportban adatmenedzsmenttel kapcsolatos szinergiák felismerése és kihasználása, határokon átívelő megoldások tervezése.

• Részvétel a bank felhőstratégiája által kijelölt feladatok véghezvitelében

Akit keresünk, az alábbi készségekkel rendelkezik:

• Min. 5 év adatmenedzsment területen szerzett tapasztalat

• Modern adatarchitektúrák ismerete

• Adattárház modellek ismerete

• Angol kommunikációs szintű nyelvtudás

• Önálló munkavégzés

• Felelősségvállalás

• Stratégiai gondolkodás

Előnyként értékeljük:

• CDMP vizsga

• Banki területen szerzett tapasztalat

• Big data technológiák ismerete

• Törzsadat kezelés megoldások ismerete

• Microsoft Azure felhőszolgáltatásainak ismerete, DP-203 vizsga

• GCP, AWS, Snowflake, Databricks vagy más felhőmegoldások ismerete

• Data governance ismeret

• Vizualizáziós eszközök és BI megoldások ismerete

• Mesterséges intelligencia, gépi tanulás, prediktív modellek ismerete

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

• Versenyképes jövedelem, cafeteria csomag és egyéb béren kívüli extra juttatások

• Támogató csapat, jó hangulatú, modern, agilis munkakörnyezet

• Szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

• Innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

• Hybrid munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: XIII. kerület