Corporate digital banking channel manager

Dátum : 2024. febr. 11.

Hely: Budapest, HU, 1131

Az OTP bank vállalati ügyfelei részére digitális csatornák üzleti fejlesztésének, értékesítésének koordinálása, kiemelt ügyfelek kiszolgálásának biztosítása, operatív vezetői feladatok ellátása.

Főbb feladatok:
•    A vállalati digitális stratégia kialakításában való részvétel, vállalati digitális csatornák üzleti fejlesztésének és bevezetésének koordinálása.
•    Vállalati Internetbanki és host to host szolgáltatások fejlesztése, kapcsolódó üzleti specifikációk készítése, funkciók folyamat és rendszerszervezésének, fejlesztésének nyomonkövetése, kész fejlesztések üzleti tesztelésének koordinálása.
•    Digitális csatornák továbbfejlesztésének koordinálása, a vállalati ügyfélkör igénye alapján fejlesztések meghatározása, nyomonkövetése, új szolgáltatások bevezetése, kapcsolódó üzleti dokumentáció és szabályzat elkészítése.
•    A vállalati digitális banki szolgáltatásokat igénybe vevő kiemelt ügyfelek magas szintű kiszolgálásának biztosítása, szolgáltatásokkal kapcsolatos egyedi igények koordinálása, problémák megoldásának biztosítása, az ügyfél-elégedettségi szint javítása.
•    Vállalati elektronikus csatornák értékesítésének szakértői támogatása, ügyféltárgyalásokon való részvétel, ügyfelekkel történő szakértői kapcsolattartás, prezentációk, oktatási anyagok, értékesítéstámogató anyagok elkészítése.
•    A vállalati banki digitalizációs trendek és újdonságok folyamatos követése, naprakész ismerete.
•    Agilis működési modellben történő munkavégzés, folyamatos együttműködés az IT, termékfejlesztési, jogi és egyéb társterületekkel.

Elvárások:
•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
•    Aktív szakmai szintű angol nyelvtudás
•    Banki pénzforgalmi szolgáltatások, digitális csatornák ismerete
•    Banki informatikai fejlesztési folyamatok ismerete
•    Vállalati pénzforgalmi folyamatok ismerete

Előnyt jelent:
•    Vezetői tapasztalat vállalati digitális csatorna területen
•    Banki digitális csatorna bevezetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Hybrid munkavégzésre való lehetőség
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert bankcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag