Controlling Analyst gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 4.
Hely:

Budapest, HU, 1051

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Controlling Analyst gyakornoki pozícióra

Feladatok:

•    Havi menedzsment riportok elkészítésének támogatása
•    Negyedéves zárás és egyéb controlling aktivitásokban nyújtott támogatás
•    Automatizálás, folyamat optimalizálási feladatok
•    Elemző kollégák napi munkájának támogatása

Elvárások:

•    Aktív hallgatói jogviszony gazdasági területen
•    MS Excel felhasználói szintű ismerete
•    Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
•    Hatékony kommunikációs képesség, csapatjátékos attitűd
•    Önálló, proaktív munkavégzésre való képesség
•    Eredményorientáció, problémamegoldóképesség, analitikus, strukturált gondolkodás
•    Alapos munkavégzés, rendszer- és folyamatszemlélet
•    Integritás és megbízhatóság
•    Nyitottság, szorgalom és tanulási vágy

Amit előnynek tartunk:

•    SQL/VBA ismeretek

Amit ajánlunk:

•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    A csoportszintű controlling területéhez kapcsolódó feladatok gyakorlatban való elsajátításának lehetőségét
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő, innovatív munkakörnyezetben
•    Összetartó, támogató csapat és jó hangulatú munkahelyi környezet, mentori támogatás
•    Munkavégzés: heti 25-30 óra
•    Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
•    Home office lehetőség
•    Fizetés: bruttó 2000-Ft/óra
•    Foglalkoztatás: iskolaszövetkezeten keresztül