Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Chapter Lead - Tesztelői chapter

Dátum : 2021.11.19.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Tesztelési keretrendszer és módszertan kialakítása, bevezetése a Tribe-ban
  • Tesztautomatizálás kialakítása, bevezetése
  • Tesztelői Chapter vezetése (10-20 fő)
  • Együttműködés a Tribe releváns területeivel

Elvárások:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Automatizálási eszközök alapos ismerete web alkalmazásokhoz ( pl. Selenium)
  • Backend oldali automatizálási ismeretek (pl. Cucumber, RestAssured)
  • Robot eszközök ismerete (pl. Robot Framework)
  • Valamilyen modern programozási nyelv és ökoszisztéma ismerete (pl. java, c#, python)
  • Tervezési és dokumentálási készség
  • Rendszerszemléletet, proaktivitás, precizitás
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete
  • Agilis módszertan ismerete, ilyen környezetben szerzett tapasztalat
  • Hasonló IT területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (pénzügyi szektor)
  • Adatbázis kezelési tapasztalat (Oracle RDBMS, MSSQL, EnterpriseDB, NoSql)
  • CI/CD eszközök ismeret (Jenkins)
  • Verziókövetők ismerete (GIT)
  • Konténerizációs technológiai ismeret (Docker, Kubernetes stb.)
  • Egyéb tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete ( Postman, SoapUI)
  • Riportgeneráló eszközök ismerete (pl. RiportNG)
  • Performancia / teljesítmény mérő eszközök ismerete (pl. Gattling, Jmeter)

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati agilis módszertan elsajátítása
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home office lehetősége
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés