Állásajánlat megosztása

Centrumvezető PB tanácsadó - Budapesti Régió

Dátum : 2019.01.19.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az

 OTP BANK Nyrt.

Budapesti Régiója

CENTRUMVEZETŐ PRIVÁT BANKI TANÁCSADÓT

keres.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • magas szintű privát banki szolgáltatás nyújtása kiemelt ügyfélkör számára
  • értékesítési munka szakértői támogatása
  • személyre szabott befektetési és pénzügyi tanácsadás
  • az ügyfélállomány növelése, az akvizíciós munka centrum szintű szakmai támogatása
  • a privát banki tevékenységek, különösen a befektetési és pénzügyi tanácsadás centrum szintű koordinálása, valamint operatív támogatása
  • folyamatos kapcsolattartás a privát banki munkatársakkal

A pályázat benyújtásának feltételei:

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • minimum 3 éves pénzügyi értékesítési tapasztalat
  • befektetési piacok/termékek teljes körű ismerete
  • MNB tőkepiaci üzletkötői hatósági vizsga
  • jó ügyfélkezelési, tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • számítástechnikai jártasság (Word, Excel)
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvismeret

A munkakör betöltéséhez előnyös tulajdonságok:

  • EFFAS és/vagy tőzsdei szakvizsga és/vagy VAP I. II. vizsga
  • jó vezetői, szervezői és együttműködési képességek
  • vezetői munkaköri tapasztalat
  • jó csapatmunka készség és tanácsadási jártasság

Ha Ön élni kíván az általunk kínált lehetőséggel, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, – mely tartalmazza a jelentkezés indoklását, a szakmai és irányítási tapasztalatok ismertetését, valamint a munkakörhöz tartozó célok eléréséhez szükséges elképzeléseit, terveit - csatolja pályázatához.