Betöltés...
Állásajánlat megosztása

CASIR rendszerszervezési szakértő

Dátum : 2021.03.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

pozíció betöltésére

Főbb feladatok, munkák:

  • Jelentésszolgálati, számviteli CASIR funkciók rendszerszervezési, paraméterezési feladatainak ellátása
  • Meglévő funkcionalitás továbbfejlesztése, új funkciókhoz szükséges paraméterezési, adatbetöltési feladatok
  • Projektekben információ szolgáltatási szervezői feladatok végzése
  • Új adatforrások bevonása, adatelőkészítési és feldolgozási folyamatok
  • Tesztelési és dokumentálási feladatok
  • Ad hoc információs igények kielégítése
  • Szoros együttműködés a megrendelő és IT társterületekkel, külső beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli/informatikai végzettség
  • Banki szervezői tapasztalat
  • Banki alkalmazások, folyamatok működésének ismerete
  • SQL gyakorlat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, tanulási képesség, csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adattárház építési tapasztalat
  • Banki informatikai környezet ismerete
  • SAS technológiájú környezetben végzett munkavégzés
  • CASIR rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzése
  • Szakmai fejlődést biztosító projektekben való részvétel
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoport
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag