Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Rendszerszervező

Dátum : 2021.10.12.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő munkatársunk feladata:
•    Részvétel a Vállalati CRM fejlesztések agilis módszertan szerinti tervezésében és a fejlesztők irányításában
•    Becslések előkészítése, erőforrások kontrollálása
•    Informatikai rendszerek dokumentációinak elkészítése, a készítésben történő közreműködés
•    Fejlesztett alkalmazásokban felmerült incidensek kezelése
•    Saját alkalmazásokkal kapcsolatosan felmerülő kérdések elemzése, megválaszolása
•    Kapcsolattartás a társrendszerekkel, felhasználókkal, külső partnerekkel
•    Proaktív közreműködés a bevezetett rendszerek tovább fejlesztésében

 Elvárások:
•    Relációs adatbázisok alapszintű ismerete, lekérdezések készítése
•    2 év IT környezetben szerzett rendszerszervezői/szakmai vezetői tapasztalat
•    Proaktivitás, igényesség, jobbító szándék
•    Rugalmas együttműködés készsége
•    Jó elemző-, és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság, rendszerszemléletű gondolkodás
•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
•    Agilis fejlesztési módszertan ismerete
•    CRM fejlesztési tapasztalat
•    Banki folyamatelemzési, folyamatszervezési tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Nagyvállalati környezet
•    Támogató kollégák, tapasztalt, dinamikus csapat
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Izgalmas feladatok, kihívások
•    Képzési lehetőség