Állásajánlat megosztása

Business Analyst - befektetési szolgáltatás

Dátum : 2022.05.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Magyarország vezető kereskedelmi bankjának központi Global Markets Üzleti Menedzsment területe keresi leendő agilis business analyst kollégáját. Dinamikus csapatunkban olyan, pénz-és tőkepiaci ismeretekkel rendelkező kollégát keresünk, aki otthonosan mozog a befektetési termékek és kapcsolódó folyamatok világában.

Feladatok:

  • Befektetési termékekhez, illetve folyamatokhoz kapcsolódó üzleti igények felmérése, elemzése, innovatív alternatívák kidolgozása;
  • Privátbank folyamatokhoz, illetve értékpapír rendszerhez kapcsolódó projektekben való részvétel;
  • Informatikai rendszer (Front rendszer, értékapír számlavezető BO rendszer) részletes üzleti specifikációjának összeállítása, folyamat modellezés;
  • Egyeztetés az üzleti terület képviselőivel, kapcsolódó IT területekkel, a felhasználói területekkel;
  • Felhasználói tesztek elvégzése;
  • Részvétel éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárításában

Elvárások (Akit keresünk):

  • Tőkepiaci folyamatok, termékek ismerete
  • Magasszintű koncepcionális és analitikus gondolkodási készség
  • Hatékony kommunikáció üzleti és IT területen is
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Innovatív gondolkodás;
  • Részletek iránti fogékonyság
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Csoport központban való munkavégzés által csoportszintű projektekben való részvétel;
  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport,
  • Izgalmas, folyamatos kihívást jelentő feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (oktatások, különböző képzési programok);
  • Agilis munkaszervezésben való részvétel;
  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
  • Nagyfokú önállósággal végezhető feladatok,
  • Home-office munkavégzés lehetősége,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés hely: Budapest XIII.