Szenior bankkapcsolati termékszakértő

Dátum : 2022.11.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Betéti kártya termékszakértő – Daily Banking Tribe – betéti kártya kibocsátás

Várjuk jelentkezésed egy olyan egyedülálló csapatba, ahol a bankkártyás fizetések meghatározó fejlesztései születnek.

Légy valódi hatással Magyarország és Közép-Európa legnagyobb pénzintézetének és ügyfeleinek jövőjére!

Mire számíthatsz:

Egy agilisan működő csapat tagjaként részt vehetsz Magyarország legnagyobb lakossági betéti kártya portfoliójának kezelésében, bankkártya termékek gondozásában, új kártyatermékek, szolgáltatások kialakításában.

Ha szeretnél valódi értéket teremteni és egy dinamikus, támogató csapat tagjaként a lehető legjobb ügyfélélményt létrehozni, jelentkezz a pozícióra.

Miben számítunk Rád?

  • segítesz tovább fejleszteni Magyarország legnagyobb betéti kártya portfolióját;
  • részt veszel a termékek életciklus menedzselésében, a kapcsolódó folyamatok optimalizálásban, szabályozás kialakításában és karbantartásában;
  • új, innovatív megoldások tesztelésben, bevezetésében;
  • támogatod a kapcsolódó banki projekteket, fejlesztéseket, társterületeket;
  • hazai és EU-s jogszabályi változások implementálása, megfelelések biztosítása
  • prezentációk, kimutatások, elemzések, döntéstámogató és előkészítő anyagok készítése.

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú végzettség;
  • A kártya kibocsátói üzletág ismerete;
  • Min. 2-3 éves termékfejlesztői tapasztalat;
  • Eredmény és minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség;
  • MS Office felhasználói szintű ismeret (kiemelten Excel, PowerPoint, Word);
  • Strukturált, folyamatszemléletű a gondolkodásmód;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Csapatban való együttműködést.

Előnyt jelet, ha

  • agilis munkavégzésben szerzetél tapasztalatot,
  • ismered a banki folyamatokat és digitális csatornákat,
  • rendelkezel rendszer- és folyamatszemlélettel
  • részt vettél több éves projektekben
  • nyitott vagy a legújabb technológiákra
  • szeretsz kreatívan gondolkodni

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Vonzó juttatási csomagot
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatását
  • Stabil tulajdonosi hátteret
  • Fiatal, dinamikus csapat vár
  • Tervezhető munkaidőt
  • Modern irodai környezetet, home-office lehetőséget