Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Beszerzési szakértő

Dátum : 2021.04.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt., budapesti központjába keres stratégiai beszerző munkatársat. Beszerzési csapatunk elsődleges feladata a belső igények gyors és hatékony kiszolgálása a szabályozási környezetnek megfelelően. Csapatunk célja a beszerzési folyamataink egyszerűsítésével, automatizálásával és a támogató rendszereink fejlesztésével olyan hatékony kiszolgálás megvalósítása, amely értékteremtő és értéknövelő folyamatot képez.

Feladatok:

  • Belső (igénylő szakmai területek) és külső (szállítók) kapcsolattartás,
  • Szállítói elő- és utóminősítés koordinálása, beszállítói kör bővítése,
  • Beszerzési igények befogadása és feldolgozása,
  • Egyedi és projekt beszerzési feladatok önálló menedzselése, a belső és külső szabályozást figyelembe véve,
  • Versenyeztetési eljárások, ajánlatkérések, tender kiértékelések, döntés előkészítő feladatok ellátása, ártárgyalások vezetése,
  • Szerződéskötési folyamat menedzselése a jogi területtel egyeztetve,
  • Beszerzési szabályzatok és rendszerek fejlesztésében történő részvétel,
  • Rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatások összeállítása, statisztikák, költség elemzések és riportok, Beszerzési terv készítése és folyamatos visszamérése,
  • Önálló beszerzési jogkörrel rendelkező területek beszerzési kontrollja

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Épületüzemeltetési területen szerzett tapasztalat előny
  • Szerződéskötésben, ártárgyalásban szerzett gyakorlat
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Stratégiai gondolkodás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Proaktivitás, analitikus és rendszer-szemléletű gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető Bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívások, változatos feladatok
  • Kedvező juttatási csomag, cafeteria rendszer
  • Projekteken való részvételt, melyek által egyedi szakmai ismeretekre tehetsz szert
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil, hosszú távú, folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtó munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület