Állásajánlat megosztása

Beszerzési kategória menedzsment szakértő

Dátum : 2018.12.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1132

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

 Az OTP Bank Nyrt.

Beszerzési kategória - menedzsment szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A lefedett beszerzési kategóriák sourcing stratégiájának kialakítása és érvényesítésének biztosítása
  • Beszállítói bázis kiépítése, frissítése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Piackutatás, piacelemzés, trendek kimutatása, beszállítók keresése, a kategória piacának mély megismerése és nyomon követése
  • Beszerzési igények egyeztetése a belső ügyfelekkel, specifikálásukban, tervezésükben való részvétel
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása, meglévő beszerzési eljárások optimalizálása, a Bank számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása
  • Szállítói és Megrendelői teljesítés nyomon követése, eszkalált problémák megoldásának támogatása
  • Lejáró szerződések nyomon követése és ezek újratárgyalásának kezdeményezése
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása, szerződéses struktúra, szerződések számának optimalizálása, szerződéses sablonok kategória szintű gondozása
  • Szállítói kompetencia mátrix készítése és karbantartása

Elvárások:

  • Stratégiai beszerzői munkakörben szerzett 3-5 éves munkatapasztalat
  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Excel magabiztos használata
  • Kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Önállóság, jó projektvezetői képességek, határozottság, kollaborációs képesség, ügyfél orientáltság
  • Jártasság vezetői riportok készítésében
  • Döntéshozatali és felelősségvállalási képesség és hajlandóság
  • Pontosság, alaposság, proaktivitás
  • Lelkiismeretes, megbízható munkavégzés, eredmény és megoldás orientált hozzáállás

    Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett beszerzési munkatapasztalat
  • Logisztikai/külkereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Releváns projektvezetési tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban
  • Vendor menedzsment területen szerzett tapasztalat